Ana Sayfa
Penis Büyütücü Haplar
Penis Büyütücü Kremler
Penis Büyütücü Bant
Penis Büyütücü Setler
Kullanıcı Görüşleri
Sipariş - İletişim
 
 
 
KULLANICI YORUMLARI

Ürünlerimizi Kullanan Bazı Müşterilerimizin Yorumları

Bekir D. Zonguldak 43;

Penis büyütücü bandı ilk aldığımda açıkcası komik gelmişti yani yapıştırıyorsun etki görüyorsun olayı. Ama ne yapalım bu bilmeyen için küçük bilen için büyük bir sorun aslında .. bantı düzenli olarak kullandım . Ve tahminimden çok daha iyi etkisini gördüm. İnanın bunca yıl neden beklemişim böyle yaşamışım kendi kendime kızıyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.


Serdar K. Kocaeli 22 ;

Bir Erkek olarak insanların alay konusu olma nedenim olan penis boyumun kısa olması en çok askerdeyken beni çok hassaslaştırdı. Asker arkadaşlarımın benim penisimle dalga geçmeleri açıkcası çok onur kırıcıydı. Bu yaşıma kadar ilişkiye girmemiş olma nedenimde hep buydu. Kadınlar tarafından alay konusu olma fikri beni cinsel istek yönünde ters etkilemiştir. Ne gariptir internette gezerken şuan hatırlamıyorum ama bir yerde reklamınızı gördüm ki hoş ben bu reklamlardan heryede görmeme rağmen arada bir farklılık vardı. Diğer reklamlarda "Garanti şu kadar cm büyüme" derken sizde bünyeye göre değişen büyüme oranı demeniz beni size biraz yakınlaştırdı. Sizden aldığım penis büyütücü hapı düzenli olarak kullandım ve gerçektende belirgin bir etki gördüm. Hala da kullanmaya devam ediyorum. Şu an bir sorun yok cinsel yaşantım normal. Dürüst tavrınız için teşekür ederim.


Halil Ç. Adana 28 ;

Merhabalar Ben Halil. Ergenlik çağlarımdan bu yana arkadaş ortamlarında veya bir bayanla ilişki sırasında penis boyutumun kısa olması benim açımdan psikolojik karşı taraf içinse komik ve alay edilecek bir konuymuş gibi görülmekteydi. Tabi bu durum beni hem sosyal olaylardan hem de cinsel yaşantıdan uzaklaştırmaya başlamıştı. Sitenizde gördüğüm penis büyütmeye yarayan ürünleri düzenli olarak kullandığımdan bu yana penis boyutumda bariz bir uzama gördüm. Teşekkürler iyi çalışmalar.


Ahmet Y. Çankırı 32 ;
Süper! Teşekkür ederim! Teşekkür ederim! Teşekkür ederim! Son yirmi yıldır kendime güvenim yoktu. Penisim yeterince iri ve uzun değildi. Ama şimdi, VigRX'i kullanmaya başlayalı sadece 2 hafta geçmesine rağmen, tüm dünyaya göstermeye hazırım! Artık daha uzun ve daha iri bir penise sahibim. Üstelik cinsel gücümde arttı. Eşim beni artık her gün istiyor. Saatlerce yorulmadan sevişiyoruz. Cinsel yaşamımızı 20 sene önceki haline getirdiği için eşim ve ben VigRX'e sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Kim derdi bu kadar sene sonra tekrar delikanlı olacağımı! ...